Ketkä puuhaavat yhdistyksessä? Tutustu kotisivujen päivittäjään!

Ketkä ovat niitä henkilöitä, jotka puuhaavat yhdistyksen hommissa? Nyt sinulla on mahdollisuus tutustua heihin! Alkuvuoden aikana esittelemme yhdistyksen hallituksen, toimikunnat sekä toimihenkilöt.

Tällä kertaa vuorossa on kotisivujemme päivittäjä Krista Forsander.

”Bullit ovat tulleet elämääni joskus siinä vuonna 2016 ja ensimmäinen oma bulli, Wanda, tuli vuonna 2017. Tällä hetkellä arkea piristää reilu 2-vuotias Maka neiti.

Yhdistyksen aktiivisessa toiminnassa olen ollut mukana nyt toista vuotta ja alusta lähtien olen monen muun homman lisäksi päässyt päivittelemään kotisivujamme. Vielä on senkin osalta paljon töitä tehtävänä ja jos tulee mieleen, kuinka kotisivujamme voisi kehittää käyttäjäystävällisemmäksi, saa vinkata, laittamalla vaikka s-postia sometiimille tai sitten yksityisviestillä somessa. Kaikki palautteet ovat erittäin tervetulleita. ”